نحوه طراحی وب سایت و هم افزایی اینستاگرام

نحوه طراحی وب سایت و هم افزایی اینستاگرام

نوشته شده توسط: admin در تاریخ: ۱۳۹۸-۱۰-۱۳ ۱۴:۰۴:۲۷

پتانسیل عظیم رسانه های اجتماعی در ایجاد تعامل بیننده، یکی از اصلی ترین دلایلی است که بازاریابان قسم می خورند که از قدرت آن برای دستیابی به بخش بیشتری از مخاطبان بهره میگیرند. در میان گزینه های مختلف موجود، اینستاگرام بهترین نسبت تبدیل را داشته است. در نتیجه، هر طراح سعی در ایجاد هم افزایی بین طراحی وب سایت و اینستاگرام خود دارد تا از این مزیت حداکثر بهره را ببرد. تیم طراحی وب سایت وارش تلاش کرده است با ارائه این مقاله به شما راهکارهایی را ارائه دهد.

در اینجا برخی از آمارهای اینستاگرام را فراموش نکنید:

  • بیش از 51٪ از کاربران اینستاگرام مرتباً به آن دسترسی دارند و 35٪ از کاربران در طول روز چندین بار این سیستم عامل را بررسی می کنند.
  • تقریباً 60٪ از کاربران اظهار داشتند که درباره یک محصول یا خدمات از طریق اینستاگرام می آموزند.
  • پیش بینی می شود ، 70.7٪ از شرکتهای ایالات متحده از اینستاگرام برای بازاریابی استفاده کنند و برای اولین بار توییتر را پشت سر بگذارند.

بنابراین ، دسترسی به بستر رسانه های اجتماعی گسترده است و این دلیل اصلی بازاریاب در اینستاگرام است. این پلتفرم دارای یک کاربر- کاربر حیرت انگیز از 1000 میلیون کاربر فعال است. سطح فعالیت کاربران وقتی آشکار می شود که روزانه 40،000 عکس بارگذاری می کنند و یک هزار نظر در هر ثانیه ارسال می کنند.

هر وب سایتی که با آن روبرو شوید وجود دکمه های رسانه های اجتماعی، اثبات وجود تجارت در رسانه های اجتماعی است. بنابراین، اکنون طراحی وب سایت ها متناسب با پویایی رسانه های اجتماعی سازگارتر شده است. از آنجا که اکثر مشاغل سوار موج اینستاگرام هستند ، طراحان وب و توسعه دهندگان متوجه نیاز به ایجاد طراحی وب شده اند که تعامل اجتماعی را تشویق می کند.

علاوه بر این ، کاربران اکنون به طور مکرر در حال تعویض بین وب سایت ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هستند و طراحان وب با ارائه همان تجربه کاربری که در رسانه های اجتماعی از آنها لذت می برند ، با این چالش روبرو هستند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه می توانید بین پلت فرم رسانه های اجتماعی اینستاگرام و وب سایت شرکت خود به هم افزایی در طراحی دست پیدا کنید.

01. طراحی وب تعاملی

چشمگیرترین جنبه اینستاگرام، قابلیت تعامل با کاربران علاوه بر ارائه محتوای جذاب است. ویژگی تعاملی اینستاگرام با استفاده از ابزارهای اتوماسیون مانند Gramista  تقویت می شود که در صورت دور بودن کاربران از اینستاگرام، جایگزین کاربر می شود و فعالیت ها را ادامه می دهد.

بازدید کنندگان وب که از اینستاگرام هدایت می شوند، مطمئناً دوست دارند در مرور وب سایت، همان راحتی را داشته باشند. این بدان معناست که تغییر قابل توجه در طراحی وب که به دلیل اینستاگرام اتفاق می افتد ، ایجاد تعامل وب سایت ها به گونه ای است که کاربران از همان سطح راحتی بهره مند شوند. هرچه تجربه کاربر بهتر باشد، جذابیت برند بهتر خواهد بود.

02. لوگو

برای ماندن در رقابت ، باید با آخرین روندهای طراحی وب همگام باشید و از این رو ، قبل از طراحی بسیار مهم می شود. این جنبه زمانی اهمیت بیشتری کسب می کند که در نظر بگیریم که طراحی وب باید دارای عناصر تعامل باشد که آن را با سایت های رسانه های اجتماعی همسو کند.

طراحی لوگو که در اصل به چهره نهاد تجاری تبدیل می شود و اغلب از نزدیک با مارک ها ارتباط دارد باید تصحیح و تنظیم شود تا با زیبایی شناسی جدید مارک تشدید شود. در صورت لزوم، کل طراحی وب سایت می تواند تغییر کاملی داشته باشد.

03. مینیمالیسم

استفاده بهینه از عناصر طراحی مشخصه مینیمالیسم است. طراحی وب سایت ها باید از پرهیز از جمع شدن مطالب و تصاویر ناخواسته، ایجاد فضاهای خالی کافی را به همراه داشته باشد و تصویری از ایجاد طراحی به خاطر طراحی ایجاد کند. در واقع، طراحی باید آنچه را که کاربران دوست دارند در نظر بگیرد زیرا طراحی وب سایت بدون پیچیدگی به کاربران اجازه می دهد تا زمان بیشتری را در سایت ها بدون هیچ گونه حواس پرتی سپری کنند.

وب سایت هایی که عناصر طراحی بیش از حد زیادی دارند فقط برای نشان دادن قابلیت های طراح وب می توانند در واقع تبدیل به ابهاماتی برای کاربران شوند.

04. انعطاف پذیری

پویایی اینترنت باید در طراحی وب سایت منعکس شود که تأثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد. بنابراین، آمادگی برای امتحان کردن چیزهای جدید، شما را به نفع خود می‌کشاند. درس گرفتن از اینستاگرام که برای ایجاد رقابت و حفظ اهمیت آن، مرتباً در ایجاد تغییرات استراتژیک ایجاد شده است. شما باید الهام بخش وب سایت باشید که به شما کمک می کند انعطاف پذیر باشید.

این امکان را برای شما فراهم می کند که تغییرات کوچکی را برای جلب خلق و خوی کاربران و پاسخگویی به تقاضای زمان ایجاد کنید. تغییر طراحی همچنین می تواند باعث افزایش کارایی وب سایت شود ، که می تواند به تجربه کاربر بیفزاید.

05. کارایی

از آنجا که قصد دارید همان تجربه ای را که در اینستاگرام از آنها به دست می آورید در اختیار کاربران قرار دهید، برای افزایش کارایی وب سایت باید طراحی وب را تغییر دهید. با استفاده از نمادهایی که به راحتی قابل تشخیص هستند ، شروع به استفاده کنید و با کشیدن الهام از اینستاگرام از زمینه های روشن استفاده کنید. هرچه کاربران بیشتر تجربه یکپارچه را تجربه کنند، بیشتر به برنامه متصل هستند و زمان بیشتری را برای آن صرف می کنند.

06. نقطه کانونی

فقط برای تقلید از ویژگی های طراحی اینستاگرام که عکس های کاربر را به عنوان نقطه کانونی این سکو نشان می دهد ، یک مکان اصلی جذابیت در وب سایت خود ایجاد کنید. جنبه شغلی که می خواهید برجسته کنید را مشخص کنید و سپس از آن به عنوان جذابیت اصلی طراحی وب سایت استفاده کنید. برای پیمایش صاف و منطقی ترتیب دهید تا کاربران بتوانند آنچه را که می خواهید آنها را ببینید.

حال ، در حالی که طراحی می کنید ، مطمئناً باید یک نمونه اولیه تهیه کنید که به شما در دیدن نحوه تولید محصول و تغییرات مورد نیاز شما کمک می کند. ما توصیه می کنیم از Mockplus - یک ابزار نمونه سازی سریع برای ساخت نمونه های اولیه تعاملی در تلفن همراه ، وب و همچنین دسک تاپ استفاده کنید ، که برای طراحان UX / UI ، مهندسان نرم افزار ، مدیران محصول و توسعه دهندگان از هر سطحی کمک می کند تا ایده های خود را بسیار تجسم کنید. سریعتر و آسان تر ممکن است ابزار دیگری نیز وجود داشته باشد که شاید از آنها استفاده کرده باشید. نظرات خود را در مورد آنها در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.اگردر این زمینه نیازبه مشاوره بیشتری دارید،میتوانید با همکاران ما در دپارتمان طراحی وب سایت در ارتباط باشید